Është nënë e dy fëmijëve, por trupi i Belkizës është si “peshk”

Belika Kera, tashmë është bërë emër i njohur për publikun.

Ajo bëri bujë të madhe që kur konkretizoi lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin e njohur, Milot Rashicën, shkruan ORAinfo.

Lidhje e tyre e dashurisë u bë edhe më e madhe, kur në jetë erdhën dy djemtë, Tiani dhe Roani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.