Faleminderit Allah, kam gjithçka që dua”, Shpat Kasapi i lumtur pranë familjes së tij

Këngëtari i mirënjohur, Shpat Kasapi është një prej këngëtarëve më të dashur të skenës shqiptare.

Para pak muajsh ai u bë baba për herë të parë, dhe kjo gjë si duket ia zbukuroi jetën atij, shkruan kosovarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.