Familjen E Kam Parë Për Herë Të Fundit…”/ Presidenti Ukrainas Zbulon Si Është Jeta E Tij Tani

Përmes një interviste të dhënë për mediat ndërkombëtare, Volodymyr Zelensky, ka zbuluar se si është jeta e tij tashmë që vendi i tij ndodhet në agresionin rus.

Presidenti i Ukrainës ka folur nga vendstrehimi ku po qëndron në Kiev dhe është shprehur se dita e tij në këto momente është punë dhe gjumë. Më pas, Zelensky shtoi se me familjen është parë tre ditë më parë, ose siç e quan ai në mes të luftës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.