Fenomeni I Cuditshem Qe Ndodhi Dje Ne Bregdetin Shqiptar. Zbulohet E Verteta

Ditën e sotme qytetarë të shumtë kanë raportuar në JOQ ALBANIA një ndotje të madhe në bregdetin e Shëngjinit dhe Velipojës. I gjithë bregdeti është mbushur me një pluhur të verdhë dhe kjo i ka lënë të shtangur pushuesit që këtë të dielë kishin vendosur ta kalonin në plazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.