Festojnë 30 vite m artesë, Mihrje Braha dhe Naimi bëjnë rrëfimin e rrallë: Puthjen e parë e kemi dhënë në një makinë të prishur

Çifti shumë i pëlqyer e estradës shqiptare, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kanë qenë të ftuar së fundmi në emisionin “Reload” në RTV Dukagjini.

Dyshja e këngëtarëve kanë folur gjatë kësaj jave në përgjithësi për jetën dhe karrierën e tyre, duke treguar në veçanti se cili ka qenë çelësi i suksesit të një martese të shëndetshme, e cila ka zgjatur mbi tri dekada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.