Feston 4 vite karrierë, Tayna: Krenare me veten time që nuk jam dorëzuar asnjëherë

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, tashmë ka bërë katër vite karrierë dhe gjatë kësaj kohe solli një sërë projektesh e bashkëpunimesh të suksesshme.

Ajo debutoi me këngën “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, për të vazhduar më pas me prurje të shumta muzikore e së fundmi edhe me një album.

Megjithatë, ajo për këtë ka bërë një shkrim në rrjete sociale duke thënë se është krenare me arritjet dhe për atë që nuk është dorëzuar asnjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.