Feston ditëlindjen e 35-të, çfarë bën sot dhe ku është zhdukur Anjeza Shahini

Një prej vokaleve më të mira, këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini feston sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Hitet e saj do të mbahen mend gjatë nga shqiptarët, ajo në vitin 2004 përfaqësoi Shqipërinë për herë të parë në Eurovizion me këngën Imazhi Yt, dhe arriti pozicionimin më të lartë deri më sot ne këtë kompeticion.

Leave a Reply

Your email address will not be published.