FIFI EDHE ME FOTO NË VETURË SHFAQET MAHNITËSE

Fifit nuk po i mungon buzëqeshja në fotot që po publikon së fundmi.

Kjo pasi është larguar nga shtëpia e Big Brother që e kaloi me goxha stres.
Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi nga vetura.

E buzëqeshur dhe e veshur me shumë stil ajo po bën dritë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.