FIFI FLET SËRISH PËR RAPORTIN ME GRANITIN

Ditën e sotme (e diele), këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka qenë e ftuar në “Fun Club”, emision ky që i dedikohet Big Brother VIP.

Fifi ka folur për zhgënjimet nga banorët, friken e tyre dhe për marrëdhënien me ish-futbollistin, Granit Cana.
Pas daljes nga shtëpia e famshme, në media u përfol se ka lindur diçka mes tyre dhe dëshironin të mbanin të fshehtë.

Por, që këngëtarja u dha fund të gjitha këtyre thashethemeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.