FIFI POZON PRANË ISH-TË DASHURIT TË ADROLA DUSHIT

Këngëtarja shqiptare, Fifi vazhdon të jetë një emër shumë i dashur nga publiku.

Fifi vazhdon të komentohet mjaft shumë në mediet rozë, shkak qëndrimi i saj brenda shtëpisë së “BBV”.
Fifi po kalon kohë me ish-banorët tjerët të Big Brother ku në mesin e tyre është edhe Kledi.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto në krahë me ish-të dashurin e Adrola Dushit, Adisin, miqësia mes tyre me sa duket ka filluar nga Kledi pasi Adisi dhe ai janë familjar të afërt./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.