Flokëkuqja, Çiljeta Xhilaga kaq thjesht po kaq bukur vjen me fotot e fundit

Së fundmi ajo postoi imazhe ku duketj tejet e thjeshtë, por me stil dhe bukur. Flokëkuqja paraqitet me pantolla veror shumë ngjyrësh dhe më një bluzë të kuqe, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet familjes, duke lënë mënjanë karrierën.

Përvec djalit të saj, ajo ka treguar se edhe djalin e partnerit të saj Albanit e do njësoj si të sajin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.