Florjan Binaj Bëhet Baba Për Herë Të Tretë, Por Vëmendjen E Të Gjithëve E Mori Emri I Bukur Dhe Domethenës Shqiptar Që I Ka Vendosur Të Bijës

Aktori i njohur i “Portokalli”, Florjan Binaj, i ka surprizuar të gjithë sot në rrjetet sociale me një lajm të ëmbël. Ai ka bërë me dije se është bërë baba sërish dhe ka mirëpritur në jetë një vajzë.

Flori ka ndarë në Instagram foton e dorës së të voglës duke e shoqëruar me një këngë të vjetër polifonike. Mes rreshtave ai ka zbuluar se të bijës i kanë vendosur një emër të veçantë shqiptar: VJOSA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.