Foto mesnate, Fjolla Morina del pa …

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Pozat e saja provokuese në imazhe bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, përcjell ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.