FOTOT E ARJOLA DEMIRIT NË KRAH TË ISH-BASHKËSHORTIT 10 VITE MË PARË

Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip, gjatë kësaj shfaqjeje Demiri ka treguar edhe për marrëdhënien e vështirë të saj me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku, por në fakt sipas burimeve të JOQ Albania, emri i vërtetë i tij është Qemal.

Arjola u rrëfye se Qemali i njohur si Ajax aktualisht, e ka demtuar ate fizikisht duke i shkaktuar asaj depresion dhe mendim për ti marre vetes jeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published.