Fundi i një suksesi, aktorja kosovare përfundon xhirimet e serialit në Turqi

Arbnora Ademaj ka përfunduar xhirimet në serialin turk “Kirik Hayatlar”. Aktorja kosovare ka përmbyllur një periudhë suksesi në Turqi.

Larg familjes e vëmendjes, bukuroshja pejane zgjodhi Turqinë për të vazhduar karrierën e saj.
Debutimi i saj u mirëprit dhe pati suksesi duke luajtur rol të rëndësishëm kreh emrave eminent të kinematografisë turke.

Leave a Reply

Your email address will not be published.