Fytyra e Fjollës pa photoshop iu tmerron

Fjolla Morina, është njëra nga këngëtaret më të përfolura aktualisht.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar më shumë për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.
Lidhja e dashurisë e fundit e saj prodhoi shumë skandale dhe lajme të cilat kanë bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.