Genta e poston burrin e saj në këtë gjendje

Genta Ismajli, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur.

Ajo është një personazh që vazhdimisht prodhon lajm dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka pak kohë që është bërë nënë e dy binjakëve, Genta duket se shpejtë do t”i kthehet muzikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.