Genta e “zhytur” në luks, tregon veturën e saj milionëshe

Genta Ismajli, padyshim është personazh shumë i komentuar.

Që kur ajo u bë nënë për herë të parë, ajo vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ajo sot rritë dhe kujdeset për dy binjakët e saj të cilët dita ditës po i rriten shëndetshëm. Ani pse është një mama me kohë të plotë, ajo kujdeset edhe për vetën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.