Genta nuk e ka problem, tregon trupin e saj pas lindjes së binjakëve

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Në muajin janar këngëtarja kosovare Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj Huseyin Usta janë bërë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë një vajzë dhe një djalë të cilët i pagëzuan me emrat Icon dhe Blue Ivy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.