Genta publikon këngë në gjuhë turke, vëmendje merr fiziku i saj në klip

Këngë e saj e re ka dalë në treg.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli prej kohësh kishte paralajmëruar një projekt me artistin e mirënjohur turk, Eypio.

Por, vetëm tani kënga është finalizuar dhe tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube e shoqëruar me videoklip.

Leave a Reply

Your email address will not be published.