Gëzimja bëhet gati për dasmë, kaq bukur po i rri fustani elegant

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Që kur ajo u bë pjesë e asaj familje, vazhdimisht ka qenë në qendër të mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është një bashkëshorte shumë e përkushtuar dhe një shumë tejet e angazhuar, pasi kujdeset shumë për vajzën e saj, Emma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.