Gili sapo del nga salloni i ondulimit, po i bën konkurrencë rejës së saj me pamje

Këngëtarja e njohur Gili, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri, pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës, shkruan ORAinfo.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.