GOLD AG KA NJË KËSHILL PËR LUTJET NDAJ ZOTIT NËSE DËSHIRON QË TË IU PËRGJIGJET NË VËSHTIRËSI

Reperi i njohur nga Presheva, Arian Agushi, është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe ndan me fansat momente të ndryshme.

Duke qenë se është një besimtar i devotshëm dhe praktikues i fesë islame, Gold Ag shpesh poston mesazhe dhe imazhe me përmbajtje fetare.

Kështu ka bërë dhe sot në një fotografi të portretit të tij ku është shfaqur duke buzëqeshur, shkruan “Kosovarja”.

“Lutju Zotit në rehati, nëse dëshiron që ai të përgjigjet kur të jesh në vësh tirësi”, ka shkruar artisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.