Gresa Behluli shëtit djalin me karrocë dhe shfaq linjat perfekte trupo re

Gresa Behluli është këngëtarja e mirënjohur kosovare, që vetëm para disa ditësh erdhi në një bashkëpunim me të ëmën, të madhen Shkurte Fejza në këngën me titull “Si dy nëna”.

Jeta private e të bijës së Shkurte Fejzës ka zgjuar përherë kureshtjen e publikut, e ndoshta edhe për faktin se ajo e ka ruajtur me fanatizëm këtë pjesë.

Siç dihet, Gresa Behluli është bërë nënë për herë të parë dhe tashmë një nga impenjimet e saj më të rëndësishme është rrita e Diellit, shkruan.

“Kosovarja” e ka hasur këngëtaren teksa po shëtiste të birin me karroce dhe më pas në një nga kafiteritë e kryeqytetit

Leave a Reply

Your email address will not be published.