Gresa Behluli Shfaqet Elegante Në Foton E Fundit

Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret që pëlqehet mjaft shumë në vend.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.

Këngëtarja është bërë nënë për herë të parë para pak muajve dhe kjo e ka bërë atë të komentohet akoma më shumë për paraqitjet e saja.
Së fundmi Gresa ka postuar një foto ku shihet me një fustan tejet elegant, dhe në fakt po duket më në formë se kurrë edhe pas shtatzënisë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.