Grimejra e ‘shndërron’ nënë me të bukur shqiptare në ‘japoneze’

Adrola Dushi, po vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë.

Bukrusohja shqiptare e cila karrierën e ka vazhduar mes Amerikës dhe Shqipërisë, po vazhdon të korrë suksese nga do që shkon, shkruan ORAinfo.

E njohur si ‘nëna me e bukur shqiptare’, Adrola krahas jetës së saj prej modeleje, vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.