Grimerja e bën Dafinën si “loçkë”, por një detaj tjerë merr gjithë vëmendjen

Dafina Zeqiri, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Që me daljen e parë të saj në skenë, ajo ka në sy për zërin dhe stilin e veçantë që kishte, shkruan ORAinfo.

Ajo, vazhdoi tutje duke sjellë këngë dhe hite të cilat u pëlqyen shumë nga publiku, prandaj ajo i ka rezistuar kohës duke qenë njëra nga artistet më të pëlqyera e të kërkuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.