Grimerja Ja Ka Transformuar Fytyrën, Yllka Kuqi E Bën Këtë Veprim

Yllka Kuqi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është njëra nga këngëtaret e reja e cila shumë shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.
Tani shumica prej artistëve po bëhen gati për xhirimet e festave të fundviti, ku njëra ndër to është edhe këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku tregon qe sapo ka dal nga salloni i ondulimit.E grimosur rëndë dhe me flokë të lëshuara, Yllka është transformuar në pamje.A po e njihni?

Leave a Reply

Your email address will not be published.