Gruaja e Ilirit flet për puthjen e tij me Arjolën

Gruaja e Ilir Shaqirit, Emanuela ka folur sërish për lojën që ka bërë bashkëshorti i saj brenda shtëpisë së Big Brother.

Ajo u ndal edhe tek puthja e famshme mes Arjolës dhe Ilirit, ku theksoi dhe njëherë se nuk është ndjerë aspak xheloze.

Ajo tregoi se puthja erdhi në kuadër të lojës dhe nuk kishte arsye të ndihej ke q.

Leave a Reply

Your email address will not be published.