Gruaja e Memlit merr gjithë vëmendjen me fustanin e saj në dasmën e Robinit dhe Marigonës

Dasma e tyre ka filluar dhe të ftuarit e parë tashmë kanë arritur, përcjell Klankosova.tv.

E ndër mysafirët e parë është edhe kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, me bashkëshorten e tij, Meliza Krasniqi.

Ndryshe, në pamjet e Prives shihet se në mesin e të ftuarve janë edhe shumë të famshëm nga fusha të ndryshme të artit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.