Gruaja Nga Podujeva I Harron 4 Fëmijët Te Dajtë, Po Iicia Hap Rast Ndaj Saj!

I bra ktisi 4 fëmijët te vëllai, Pol icia në kërkim të të dyshuarës
Policia e Kosovës është në kërkim të një gruaje, e cila po dyshohet për veprën penale “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijëve”.

Ajo dyshohet se para disa ditësh ka braktisur fëmijët e saj, duke i lënë në shtëpinë e vëllait të saj në Podujevë dhe duke ikur nga aty.

Familja e saj nuk di asgjë për fatin e saj, derisa vëllai e raportoi rastin në Polici të dielën, rreth orës 01:46, pas mesnatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.