H AJDUTl FUTET NE SHTEPINE E NJE NENE TE VETMUAR PER TE VJE DHUR POR AJO QE BEN ATY DO TJU HABlS.

Pasi kontrolloi mire neper shtepi ai nuk gjeti gje pervec se nje kulete me pak te holla.

Pasi u lodh duke gerrmuar ne shtepi ai ulet ndez nje cigare ben nje kafe turke dhe hap televizorin per tu shplodhur.

Pasi pi disa cigare ai i shkund ato ne tavullen e gjendur perball per te mos i ber pis shtepine nenes qe jetonte e vetme.

Dhe pas piu disa cigare ai konsumoi nje molle duke i qeruar dhe lekuren. E ze gjumi ne kolltuk dhe kur vjen mengjesi ai largohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.