HABIT EINXHEL ME DEKLARATËN E SAJ PËR DJ DAGZ! “DUA TË MBYLLEM ME TY”

Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti i tretë i krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” dhe janë përfolur shumë për historinë e tyre të komplikuar.

Gjatë pjesës më të madhe të qëndrimit të dyshës në garë, Einxhel është shfaqur më e ftohtë dhe më e rezervuar ndaj Dj-it të njohur nga Kosova, ndërkohë që pas puthjes së tyre të parë, duket se ajo e ka çliruar veten duke na paraqitur një anë shumë ndryshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.