Habit vjehrra: I bëra dasmë përrallore, nusja ka filluar kërkon kushte, zgjohet vonë dhe do të shkojë në…

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë e ftuar një nënë dhe një gjyshe për të rrëfyer historinë e saj e cila i i referohet pikërisht mallit dhe pamundësisë për të parë nipin e saj prej së paku 3 vitesh.

Ájo ka folur për raportin me nusen e vogël, prob lemet që kanë pasur dhe sa shumë është përpjekur ajo që ta bëjë të ndihet mirë. Por mesa duket gjërat nuk kanë ecur shumë mirë në vazhdim, ku nuse e vjehrrë filluan të kishin pakënaqësi dhe pr obleme

Leave a Reply

Your email address will not be published.