Habit Zanfina Ismaili, shikojeni si rregullohet kur shkon për të fjetur!

ë fundmi, ajo ka publikuar një foto nga shtrati i gjumit. 

E rregulluar dhe e grimosur, Zanfina habit me këtë veshje në shtratin e gjumit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.