Harrojeni Gentën, motra e saj është një “kukull” e vërtetë

Genta Ismajli, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo asnjëherë nuk ka pushuar së punuari në profesionin e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo çfarë e ka ndarë për ca kohë nga jeta e muzikës, ishte vetëm shtatzënia dhe ardhja në jetë e dy binjakëve të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.