Ballina “Dashuri me shikim të parë”/ Monika rrëfehet për ish-bashkëshortin: Kishte një mandarinë në dorë, e qërova dhe ia vendosa…

BB VIP – Aktorja e njohur, Monika Lubonja, ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme për banorët dhe publikun se si është njohur me ish-bashkëshortin. Teksa tregonte për historinë e saj të dashurisë, ajo u shpreh se ishte dashuri me shikim të parë.

Gjatë këtij rrëfimi, Lubonja ka treguar dhe përshtypjen e parë që ai i la. Ajo ka thënë se kur e ka parë atë, ka mbetur në vend pa fjalë

Leave a Reply

Your email address will not be published.