I Dashuruar Kokë E Këmbë Në Gentën, Usta E Bën Këtë Veprim Për T’ia Bërë Zemrën ‘Mal’ Gruas

Bashkëshorti i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën

Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që është martuar me turkun Huseyin Usta.

Këngëtarja dhe biznesmeni turk para disa mujash u bënë prindër për herë të parë. Ndërsa së fundmi në një imazh në Instagram që e publikoi Huseyin Usta kuptohet se ai ka bërë tatuazh simbolin e shqiponjës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.