I dashuruar ‘kokë e këmbë’, Sinan Vllasaliu kështu ja shpreh dashurinë gruas së tij

Duke qenë fytyrë e njohur për ndjekësit ai gjithmonë kalon në lajm, shkruan kosovarja.

Këtë herë ai bashkë me gruan ka ndarë momentin më të mirë ku të dy shihen duke buzëqeshur dhe tregojnë lumturinë që kanë mes veti.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.