I madh e i vogël në lot! Babai ukrainas përqafon vajzën që e dërgon në zonë të sigurt, vetë qëndron pas për të Iuftuar (Video)

Në një video tjetër të postuar në Twitter nga New News EU, një grua ukrainase shihet në një rrugë duke u thënë ushtarëve rusë të kthehen pas.

Ukraina tha se forcat ruse kishin arritur në rajonin rreth Kievit dhe një betejë ishte duke u zhvilluar për një bazë ajrore pranë qytetit. Agjencia e lajmeve AFP raportoi se njerëzit në pjesën veriore të Kievit panë disa helikopterë që fluturonin ulët..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon

Leave a Reply

Your email address will not be published.