Ilda Bejleri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Në pritje të ëmbël, Ilda Bejleri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

Para disa ditësh, ne media qarkulloi lajmin se moderatorja Ilda Bejleri ishte në pritje të ëmbël. Ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe po pret një vajzë, ndërsa këtë lajm është munduar ta mbajë sa më të fshehtë nga publiku.

Epo mesa duket jo më pasi ka qenë vetë Ilda që ka postuar një foto në rrjetet sociale duke treguar barkun e rrumbullakosur dhe duke konfirmuar lajmin e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.