ILIRI FLET PËR DONALDIN: “DO TA DOJA JASHTË SHTËPISË”

Iliri dhe Donaldi janë emrat më të përfolur të këtij formati të BBV.

Big Brother Vip këtë edicion ka ardhur më ndryshe se herët tjera, me personazhe vip e shumë ngjarje dinamike.
Ka kohë që publiku në rrjetet sociale vazhdimisht aludon për fituesin e këtij formati, por emrat më të pëlqyer dhe më të përmendur për të shkuar drejt fitores janë Iliri dhe Donaldi.

Madje të dy konkurrentët haptazi e kanë pranuar se e shohin njëri-tjetrin si rivalë të lojës, ku edhe raportet mes tyre kanë qenë rrallë herë të mira.

Leave a Reply

Your email address will not be published.