Iliri Që Deri Dje E Ofendonte Si Fallxhore, I Kërkon Einxhel T’i Shohë Filxhanin Para Finales (Video)

Katër banorët finalist po i shijojnë ditët e tyre të fundit në shtëpi. Të premtën është finalja e madhe e Big Brother VIP, ku njëri nga katër finalistët do të rrëmbejë çmimin prej 115 mijë eurosh.

Teksa janë drejt fundit, ata po mundohen që ditët t’i kalojnë qetë dhe larg debateve. liri e ka ngacmuar gjatë Einxhelin teksa i kërkonte t’i lexojë filxhanin para finales.

Leave a Reply

Your email address will not be published.