Janë Të Bërë Për Njëri-Tjetrin”, Qytetarët Komentojnë Ribashkimin E Borës Me Donaldin

Ata u panë sërish së bashku, dhe kësaj radhe në Kosovë, pas krisjes së marrëdhënieve mes moderatores Bora Zemani dhe aktorit Donald Veshaj gjatë kohës sa ky i fundit ishte në Big Brother VIP, duket se gjërat sërish kanë ndryshuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.