Jashtë Instagramit është zonjë e shtëpisë’, Ariana shfaqet duke pastruar oborrin e shtëpisë në Brezovicë

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet, ku shfaqet e veshur me stil e një zonjë e rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.