JEHONA SOPI HEQ RRUDHAT, NGRE SYTË, FRYEN BUZËT DHE…

Këngëtarja Jehona Sopi duket që nuk e ka ndërmend të kthehet në muzikë, ama së fundi është gjallëruar në rrjete sociale.

Ajo, kohë pas kohe po lanson fotografi të ndryshme të saj në Facebook dhe Instagram ku edhe ka llogaritë personale.
Këngëtarja që tashmë është në të 40-tat, duket bukur, freskët, ani pse fotot po i përpunon me programe të ndryshme korrektimi.

Edhe kjo foto e fundit e Jehones është mjaftë e përpunuar, pasi të gjitha pjesët e portretit të saj duken të prekura, dhe një Jehonë të tillë nuk e kemi parë as në të 20-tat e saj, apo jo?

Leave a Reply

Your email address will not be published.