JETË LUKSOZE, ERMALI DHE ARIANA SHIJOJNË PUSHIMET NË MALDIVE

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, dhe bashkëshortja e tij, Ariana, janë një prej çifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar, ata shpesh komentohen për jetën e tyre private.

Së fundmi, çifti kanë vendosur të shkojnë për pushime në ishujt Maldive, në këtë mënyrë, ata kanë zgjedhur kështu që të largohen nga i ftohti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.