Kapen “mat”, Donaldi dhe Bora Zemani shkojnë bashkë në Itali

Janë përfolur e stërfolur, e duket se më në fund janë bashkuar. 

Që nga përfundimi i spektaklit Big Brother VIP, ata kanë qenë një dramë e vërtetë në mediat rozë, për sa i përket relacionit mes tyre.

Aktori Donald Veshaj dhe prezantuesja Bora Zemani duket se më në fund e kanë gjetur rrugën e përbashkët dhe janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.