KAQ BUKUR DUKET ARJOLA RRUGËVE TË ZVICRRES

Që prej daljes nga “Big Brother VIP”, aktorja e njohur, Arjola Demiri është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan herë pas here foto nga përditshmëria, ku dhe merr shumë komente nga fansat.
E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, Arjola ka postuar në Instagram disa foto të sajat, teksa shetit rrugeve te Zvicrres.

Aktorja duket kaq bukur dhe me stil në këto imazhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.