Kaq serioze vishet Engjëllusha kur del me pi kafe!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.